Endüstriyel Ürünleriniz İçin Servis Merkezi

HİZMETLERİMİZ


Sanayi Buzdolabı Servisi

Uzun yılların ve sayısız işin getirdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamız sanayi buzdolabı servisinde İstanbul’ un tüm bölgelerinde 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk hava deposu büyük firmalarda yoğun olarak kullanıldığından arızalar ve performansında düşüş görülebilir. Bu durumlarda soğuk hava deponuzu elektrikten kesip en kısa sürede tecrübeli kişiler tarafından destek almalısınız aksi taktirde soğuk hava deponuzda kalıcı hasarlar oluşup kullanılmaz hale gelebilir.

Şok Soğutma Dolap Servisi

Endüstriyel şok soğutma servisi endüstriyel alanda sık kullanılan ürünlerden biridir. Ve büyük işletmeli yerlerin fazlasıyla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Endüstriyel bakım onarım ve servis firması olarak en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Medikal Soğuk Oda Servisi

Günümüzde aktif olarak kullanılan medikal soğuk oda servisleri içlerindeki malzemeler sebebiyle sürekli yoğun olarak çalışmaktadır. Soğuk odalarınız yoğun çalışması sebebiyle zamanla arızalar oluşturabilir.

Buz Makinesi Servisi

Endüstriyel buz makine servisinde verdiğimiz hizmetlerimiz doğrultusunda ürününüzün bakım, onarım ve arızasını gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetleri verirken siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti de bizim için oldukça önemlidir.

Chiller Servisi

Chiller servisi olarak tüm soğutma ihtiyaçlarınız için birinci sınıf chiller soğutma hizmetleri sağlamaya adanmış profesyonel bir Chiller Servisi şirketiyiz.

Ortam Soğutma Cihazları Servisi

Endüstriyel Monoblok cihazı soğuk ve muhafaza odalarına uygun olarak yapılmıştır. Endüstriyel monoblok cihazını bir başka yere taşırken hiçbir masraf gerektirmez. Sadece elektriği bağlandığında çalışan bir sistemdir.

Yarı Hermetik Split Servisi

Yarı hermetik ürününüzün kolay kurulumu ve kullanım kolaylığı ile hayatınızda önemli bir yere sahiptir. Avrupa menşeli ekipmanlarımız ile her hangi bir arıza bakım ve onarım için hizmetinizdeyiz.

Monoblok Cihaz Servisi

Endüstriyel Monoblok cihazı soğuk ve muhafaza odalarına uygun olarak yapılmıştır. Endüstriyel monoblok cihazını bir başka yere taşırken hiçbir masraf gerektirmez. Sadece elektriği bağlandığında çalışan bir sistemdir.

Hermetik Split Cihazlar Servisi

Endüstriyel hermetik soğutma cihazlarının dışında bulunan fan motoru, likit tankı, selenoid, gözetleme camı, fan motoru,ve fan kontrolü herhangi bir sebepten arızalanabilir ve işlevini kaybedebilir.

Donmuş Muhafaza Cihazları Servisi

Donmuş muhafaza cihazları özel besinlerin normal şartlarda saklanılabilir sürelerinden daha uzun süre kalabilmesi için kullanılan oldukça rahat ve kaliteli bir üründür.

CNC soğutma servisi

Endüstriyel ve sanayi alanlarında sıkça kullanılan CNS soğutma cihazları kullanıcılar için önemli malzemelerdir. Ancak CNC soğutmalarda zamanla kullanıma bağlı olarak arızalar, deformeler veya bakıma ihtiyacı olabilir.

Şarküteri Dolabı servisi

Şarküteri dolapları içerisinde gıda depoladığımız yapılardır. Boyutu ve çalışma bakımından kullanışlı olan bu yapılar belli aralıklar ile bakıma ihtiyaç duymaktadır.

AHT dolap

Uzun yılların ve sayısız işin getirdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamız AHT dolap servisinde İstanbul’ un tüm bölgelerinde 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

NEM ALMA CİHAZİ SERVİSİ

Nem alma cihazi servisi olarak,Kontrollü bir nem ortamı sağlama konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel nem alma cihazı servisimizi (nem kontrol cihazı servisi) tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Servisimizde evler, ofisler, depolar ve ticari alanlar gibi çeşitli ortamlarda optimum nem seviyelerini korumanın önemini anlıyoruz.

KLİMA SANTRALİ BAKIMI SERVİSİ

KLİMA SANTRALİ SERVİSİ, klima merkezi ünite hizmetleri konusunda profesyonel ve güvenilir bir sağlayıcıdır. Deneyimli ekibimiz, konut veya ticari alanınız için konforlu ve sağlıklı bir iç mekan ortamı garanti ederek, klima sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaya kendini adamıştır. KLİMA SANTRALİ SERVİSİ olarak, bireylerin üretkenliğini ve refahını doğrudan etkilediği için klima sisteminin iyi çalışmasının öneminin bilincindeyiz

WhatsApp