Endüstriyel Ürünleriniz İçin Servis Merkezi

Sanayi Buzdolabı Servisi

Uzun yılların ve sayısız işin getirdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamız sanayi buzdolabı servisinde İstanbul’ un tüm bölgelerinde 7/24 sanayi buzdolabi servisi kesintisiz hizmet vermektedir.

Sanayi buzdolaplarınız yoğun kullanımından dolayı zamanla deforme ve arızalar olabilir bu arızalar buzdolaplarınızın performansında düşüşe sebep olabilir. Sanayi buzdolapları uzman kişiler tarafından yapılmadığı taktirde kalıcı hasarlar görülebilir.

Her marka ve model sanayi buzdolabına hizmet veren firmamız en kısa sürede etkili çözümler ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Sanayi Buzdolabı Kullanım Alanları;

Sanayi buzdolapları kullanım ve boyut açısından endüstriyel ve sanayi gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Çalışma bakımından diğer buzdolaplarından farklı olup kısa sürede daha etkili soğutma ve daha fazla alana sahiptir.

Sanayi Buzdolabı Bakımını Ne Kadar Süre ile Yaptırmalıyım

Sanayi buzdolapları yüksek enerji ve sürekli çalışan yapılardır buda zamanla buzdolaplarında arızaya sebep olmaktadır. Ekonomik açıdan maliyetli olan endüstriyel buzdolapları belli aralıklar ile bakımı yapılmadığı taktirde kalıcı hasarlar meydana gelerek dolaplarınızı kullanılmaz hale getirebilir.

Sanayi buzdolaplarınız gün içerisinde uzman kadromuz tarafından incelenerek bakım, onarım ve servisi yapılır. Arızalanan sanayi buzdolaplarınız yine aynı gün içerisinde tamir edilerek garantisi firmamızca verilir.

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

SANAYİ BUZDOLABİ SERVİSİ 0212 590 41 45

      Biz Sizi Arayalım

      WhatsApp