Endüstriyel Ürünleriniz İçin Servis Merkezi

SORU/CEVAP

Kafanızda hiç bir soru işareti kalmasın. Sizlerden gelenleri cevapladık.


Endüstriyel soğutma servisi olarak her zaman güvenilirlik ve kalitemizle ön planda olduk. Endüstriyel soğutma makine servis hizmetleri dahilinde yıllarca insanlara servis hizmeti sunduk. Arkamızda her zaman mutlu müşteriler ve kullanışlı ürünler bıraktık. Amacımız her zaman insanları en iyisine en kullanışlısına, en ekonomiğine ulaştırmaktır.?
Arıza tespiti profesyonel ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde ulaşarak Makinenizin arıza sebebi belirlenerek sizlere bilgi verilir.
Erken saatlerde tarafınıza ulaşan ekibimiz işlerinizin aksamaması için en kısa sürede makinenizi çalışır hale getirmek için sizlere yardımcı olur.
Firmamız bünyesinde çalışan ve servis amacı ile tarafınıza gönderilen saha personellerimiz bu sektörde yıllardır hizmet verip çeşitli işlerde görev almış kişilerdir. Firmamız müşteri memnuniyetine her zaman öncelik vermektedir. Bu sebeple personellerimize güvenebilirsiniz.
Firmamız tarafından bakım, onarım veya kontrol gibi servis işlemlerimde profesyonel ekip ve gelişmiş ekipmanlar kullanılarak hizmet verilmektedir. Tarafımızca servisi onaylanmış bakımı yapılmış makineler uzun yıllar boyunca kullanım garantisi verilmektedir.
Yönlendirmeler sistemimiz dahilinde kontrol altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek personel yönlendirmesi yapılmaktadır. Firmamız işine ve çalışma ahlakına bağlı profesyonel servis personellerini bünyesinde barındırmaktadır.

      Biz Sizi Arayalım

      WhatsApp