Endüstriyel Ürünleriniz İçin Servis Merkezi

Medikal Soğuk Oda Servisi

Endüstriyel Medikal soğuk oda servisi olarak her marka ve modelde parça değişimi yapıldığında garantili orijinal parça ile 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Soğutma servisi olarak alanında tecrübeli ve uzman ekibimizden ürününüzün bakım, onarım ve arızları için hizmet alabilirsiniz.

Günümüzde aktif olarak kullanılan medikal soğuk oda servisleri içlerindeki malzemeler sebebiyle sürekli yoğun olarak çalışmaktadır. Soğuk odalarınız yoğun çalışması sebebiyle zamanla arızalar oluşturabilir.

Günümüzde son derece önemli olan ve firma sahiplerinin işini kolaylaştıran bu ürünlerin arızalanması ve kullanım dışı kalması durumunda firmamıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel medikal servis arızanızı en kısa sürede uzman kadromuz tarafından incelenerek bakım, onarım ve servisi yapılır. Arızalanan endüstriyel medikal soğuk odanız yine aynı gün içerisinde tamir edilerek garantisi firmamızca verilmektedir.

Sizde medikal soğuk oda servisinden yararlanmak veya bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

      Biz Sizi Arayalım

      WhatsApp